کمد دیواری اتاق خواب با تختخواب کمجا
18
فوریه

کمد دیواری

یک کمد دیواری خوش ساخت میتواند بسیار در افزایش فضای منزل شما با نظم دهی و قرار دادن وسایل خانه در آن به شما کمک کند. به خصوص برای اتاق خواب‌های کوچیک که با کمبود فضا مواجه هستند بسیار موثر و کاربردی است. این مهم تنها با وجود یک نجار با تجربه و کمدساز حرفه‌ای امکان پذیر خواهد شد. اما قبل از اینکه بخواهید نسبت به خرید کمد دیواری‌ها اقدام کنید بهتر است با انواع کمدها و کارآیی آنها آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به سلیقه و نیازهای خود انتخاب کنید.

جا لباسی در کمد دیواری

انواع مدل‌های کمد دیواری

  • کمدهای دیواری MDF
  • کمدهای دیواری لوکس
  • کمدهای دیواری شیشه‌ای
  • کمدهای دیواری با طرح‌های جدید
  • کمدهای دیواری ریلی آینه‌ای

کمد دیواری MDF

پانل‌های ام دی اف یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین گزینه‌های ساخت کمددیواری است که به دلیل قیمت مناسب و زیبایی که دارد مشتریانی زیادی را به خود جذب کرده است. همچنین این کمدها در مدل‌های مختلف و خلاقانه‌ای تولید میشوند.

کمد دیواری

کمد دیواری لوکس

ویژگی بارز این کمدها درب‌های کشویی آنها هستند و اغلب در ساخت آنها از آینه استفاده میشود. اگر اتاق خوابی ساده دارید و قصد دارید نمایی لوکس به آن دهید کمد دیواری‌های لوکس و مدرن میتواند یک گزینه بسیار عالی باشد.

کمد دیواری شیشه‌ای

این کمدها با توجه به شیشه بکار رفته در درب آنها موجب روشنایی بیشتر اتاق میشوند فقط باید وسایل داخل کمد را بخوبی مرتب کنید تا ظاهر زیبای کمد حفظ شود. برای اینکار میتوانید از اکسسوری‌های نظم دهنده استفاده کنید. اگر تمایل به دیده شدن داخل کمد ندارید شیشه‌های مات را انتخاب کنید.

کمد دیواری با طرح‌های جدید و خلاق

علاوه بر درب‌های کمد بخش‌های دیگر آن نیز میتوانند روی ریل حرکت کنند تا کارآیی آن را بالا ببرند. این کمدها با توجه طراحی که دارند در جاهای دیگر ساختمان میتوان آنها را کار گذاشت از جمله زیر تخت، زیر پله و راهرو و …

قفسه های کمد دیواری