• تلفن ثابت : 77744001 - 021
 • همراه : 1469788 - 0912
 • ساعات کاری : 9 صبح الی 7 عصر

کفپوش

امروزه برای فضا های مختلف کفپوش های مختلفی نیز وجود دارد ، سرامیک و کاشی ها و کفپوش های چوبی متناسب با هر فضا قابل استفاده میباشند . استفاده از سرامیک ها و کاشی  در فضا هایی که تماس بیشتری با رطوبت دارند  میتوان مورد استفاده قرار داد . کفپوش های چوبی میتواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای فضای ها مختلف میباشد ، که استفاده از این کفپوش ها برای فضای نشیمن و یا اتاق خواب ها میتواند تاثیر زیادی بر زیبایی و دکوراسیون شما داشته باشد. استفاده از این کفپوش ها برای فضا های که در ارتباط با رطوبت قرار دارند مناسب نمیباشد.

کفپوش

کفپوشانواع کف پوش:

 1. سنگ
 2. پلاستیک
 3. موکت
 4. کاشی
 5. موزاییک
 6. کف پوش پارکت
 7. کف پوش pvc
 8. کف پوش حفاظتی
 9. کف پوش گرمایشی

کفپوش

کفپوش

یکی از کفپوش ها که به تازگی بین مردم مرسوم شده است کفپوش پارکت می باشد این کف پوش از جنس چوب طبیعی می باشند و با چسب به  کف ساختمان می چسبانند بعد از خشک شدن با ساب دادن سطح آن را صاف و صیغل می کنند. یکی از معایب پارکت این است که شدیدا به آب حساس است و در صورت تماس با اب متورم میشود. پارکت نسبت به سرامیک عایق بهتری برای صدا و حرارت است.

کفپوش

کف پوش لمینت نوع دیگر کفپوش می باشد تفاوت لمینت با پارکت این است که از چوب طبیعی ساخته نشده است از جنس hdf  ، الیاف چوب فشرده می باشد. کفپوش های لمینت در دو نوع الواری و پارکتی تولید می شوند. اشعه های مختلف مانند اشعه ماورای بنفش خورشید نمی توانند به این کف پوش ها آسیب وارد کنند. تعویض آنها به راحتی انجام میشود اگر یکی از آنها دچار مشکل شد به راحتی می توانید آن را تعویض کنید. این کف پوش ها برای محیط های مرطوب مناسب نیست .

کفپوش

نوع دیگری از کف پوش ها که میخواهیم به شما معرفی کنیم کفپوش pvc می باشد این کف پوش ها از جنس پی وی سی می باشند و به دلیل تقاضای کاربران با طرح چوب مثل پارکت تولید می شود.

این کف پوش در دو نوع تایلی و رولی در بازار وجود دارند. ضخامت آنها بین ۲ یا ۳ میلی متر می باشد. و در زمین های ورزشی از ۵ میلی متر استفاده می شود.